wtorek, 11 listopada 2014

Wieczorna sesja

                                                   SIEMANKO ! ;)
Dodajemy tutaj nasz drugi post po bardzo długiej przerwie.Stało sie tak,ponieważ zapomniałyśmy o tym blogu i jakiś czas temu w końcu go odnalazłyśmy.Zamierzamy coś tu dodawać i już o nim nie zapomnieć,chyba że ten blog okaże się porażką i nikt nie będzie chciał go czytać.
Ostatnio wybrałyśmy się na sesje,która była bardzo spontaniczna.Nie wiedziałyśmy gdzie pójdziemy i wybrałyśmy sie na nią troche późno bo ok 16:00,a teraz szybko robi się ciemno.
Z tego powodu nie robiłyśmy zdjęć aparatem,bo on  nie sprawdza się w takich warunkach czyli o zmierzchu.Robiłyśmy więc zdjęcia Iphonem.Nie wyszły najgorzej,sprawdził się :D
Najwięcej zdjęć miała Weronika,gdyż miała je robione na początku,gdy jeszcze nie było tak ciemno. Robiłam jej zdjęcia tak długo, że gdy Weronika zaczęła mi robić zdjęcia po dwóch minutach zrobiło się zupełnie ciemno i nie było już takich efektów jak na jej zdjęciach. Bez lampy błyskowej nic nie dało się zrobić. Miałam więc zaledwie kilka zdjęć które zdążyłyśmy zrobić w przeciągu tych dwóch minut.
Zapraszamy do komentowania i obserwowania.
~Martyna i Weronika :)
instagram.com/wera_piss
istagram.com/przybylam
5 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia :) Niestety teraz już tak jest, że szybko robi się ciemno i niestety nie ma dobrego światła do zdjęć :(
  http://koniandvivi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekujemy :) Dokładnie, następnym razem lepiej z rana się wybrać..

   Usuń
 2. Super sweterek na pierwszych zdjęciach :) Faktycznie lepiej zdjęcia robić w dzień.
  http://perlley-suzanna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń